DF13A-4P-1.25H(21)
DigiKeys produktnummer
H125082-TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125082-CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13A-4P-1.25H(21)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 4POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 4 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13A-4P-1.25H(21) Modeller
Isoleringshöjd
0,142" (3,60mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V