DF13A-2P-1.25H(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF13A-2P-1.25H(51)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF13A-2P-1.25H(51)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF13A-2P-1.25H(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13A-2P-1.25H(51)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 2 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13A-2P-1.25H(51) Modeller
Isoleringshöjd
0,142" (3,60mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V