DF13A-11P-1.25H(51)
DigiKeys produktnummer
H121948TR-ND - Remsa och spole (TR)
H121948CT-ND - Remsbit (CT)
H121948DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13A-11P-1.25H(51)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 11POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 11 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13A-11P-1.25H(51) Modeller
Isoleringshöjd
0,142" (3,60mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V