DF13-3P-1.25H(21)
DigiKeys produktnummer
H125979TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125979CT-ND - Remsbit (CT)
H125979DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13-3P-1.25H(21)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 3POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 3 positioner 0,049" (1,25mm)
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Isoleringshöjd
0,142" (3,60mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Stift
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Antal rader
1
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Beige
Stil
Strömklassning (Ampere)
1A
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
150V