DF12NB-20DS-0.5V(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF12NB-20DS-0.5V(51)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF12NB-20DS-0.5V(51)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF12NB-20DS-0.5V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF12NB-20DS-0.5V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF12NB-20DS-0.5V(51) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
3,5mm, 4mm, 5mm
Antal positioner
20
Höjd över kort
0,106" (2,70mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)