DF11Z-32DS-2V(20)
DigiKeys produktnummer
H10211-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF11Z-32DS-2V(20)
Beskrivning
CONN RCPT 32POS 0.079 TIN SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Tenn
Isoleringshöjd
0,234" (5,95mm)
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Sammankopplade stackhöjder
7,55mm, 8,2mm
Strömklassning (Ampere)
2A
Spänningsvärde
250V
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)