DF11CZ-14DS-2V(22)
DigiKeys produktnummer
26-DF11CZ-14DS-2V(22)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF11CZ-14DS-2V(22)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF11CZ-14DS-2V(22)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF11CZ-14DS-2V(22)
Beskrivning
CONN RCPT 14POS 0.079 TIN SMD
Detaljerad beskrivning
14 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Tenn
EDA-/CAD-modeller
DF11CZ-14DS-2V(22) Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
39,4µin (1,00µm)
Isoleringshöjd
0,234" (5,95mm)
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Honuttag
Sammankopplade stackhöjder
7,55mm, 8,2mm
Stil
Kort till kort eller kabel
Strömklassning (Ampere)
2A
Spänningsvärde
250V
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
General Purpose
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)