DF11CZ-12DS-2V(52)
DigiKeys produktnummer
26-DF11CZ-12DS-2V(52)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF11CZ-12DS-2V(52)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF11CZ-12DS-2V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF11CZ-12DS-2V(52)
Beskrivning
CONN RCPT 12POS 0.079 GOLD SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF11CZ-12DS-2V(52) Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Tillv.
Isolering, färg
Beige
Serie
Isoleringshöjd
0,234" (5,95mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Honuttag
Sammankopplade stackhöjder
7,55mm, 8,2mm
Stil
Kort till kort eller kabel
Egenskaper
Plocka och placera, mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
2A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
250V
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
General Purpose
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)