DF11C-24DP-2V(57)
DigiKeys produktnummer
H124546TR-ND - Remsa och spole (TR)
H124546CT-ND - Remsbit (CT)
H124546DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF11C-24DP-2V(57)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 24POS 2MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 24 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF11C-24DP-2V(57) Modeller
Isoleringshöjd
0,283" (7,19mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
8,00µin (0,203µm)
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
2A
Stil
Spänningsvärde
250V
Sammankopplade stackhöjder
8,2mm, 8,45mm, 9,55mm