DF1-3S-2.5R26(05)
DF1-3S-2.5R26(05)
DF1-3S-2.5R26(05)
DigiKeys produktnummer
H126008-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1-3S-2.5R26(05)
Beskrivning
CONN SOCKET 3POS IDC 26AWG TIN
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3 lägen rektangulär Uttag Kontakt IDC Tenn 26AWG
EDA-/CAD-modeller
DF1-3S-2.5R26(05) Modeller
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Påse
Ledningstyp
Diskret
Artikelstatus
Föråldrad
Ledningsdimension
26AWG
Kontaktdonstyp
Uttag
Egenskaper
Genomföring
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling
Tenn
Antal positioner
3
Färg
Brown
Stigning
0,098" (2,50mm)