CFL-2LPP-044N2TSH-A-100D
DigiKeys produktnummer
26-CFL-2LPP-044N2TSH-A-100D-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFL-2LPP-044N2TSH-A-100D
Beskrivning
COAX CBL C.FL TO C.FL 3.9"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial C.FL till C.FL Koaxialkabel YD 0,64mm 3,937" (100,00mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hona
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
3,937" (100,00mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 0,64mm
Artikelstatus
Aktiv
Total impedans
50 Ohms
Stil
C.FL till C.FL
Frekvens - max
30 GHz
1:a kontaktdonet
C.FL-stickdon, rätvinklig
Färg
Svart
Kön 1:a kontakt
Hona
Egenskaper
Avskärmad
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-40°C-90°C