C.FLJ-H2.4P
DigiKeys produktnummer
26-C.FLJ-H2.4P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C.FLJ-H2.4P
Beskrivning
COAX ADAPT C.FL TO 2.4MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Koaxialkontakter (RF) - adaptrar C.FL-uttag, hona stift till 2,4mm (APC-2,4, OS-50) plugg, stift 50Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C.FLJ-H2.4P Modeller
Kategori
Stil
Rak
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Fästtyp
Snäppfäste, gängat
Förpackning
Påse
Frekvens - max
30 GHz
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktplätering, mitt
Guld
Adaptertyp
Stickdon till uttag
Stommaterial
Rostfritt stål
Omvandlingstyp
Mellan serier
Kontaktmaterial, mitt
Fosforbrons
Adapterserie
Dielektriskt material
Polytetrafluoreten (PTFE)
Styrstift
Hona till hane
Hopkopplingscykler
20
Omvandla från (adapterände)
C.FL-uttag, hona stift
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Omvandla till (adapterände)
2,4mm (APC-2,4, OS-50) plugg, stift
Basproduktens nummer
Impedans
50Ohm