BM24-24DP/2-0.35V(53)
DigiKeys produktnummer
H124925TR-ND - Remsa och spole (TR)
H124925CT-ND - Remsbit (CT)
H124925DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BM24-24DP/2-0.35V(53)
Beskrivning
CONN HDR 24POS SMD GOLD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 (24 + 2 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BM24-24DP/2-0.35V(53) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Sammankopplade stackhöjder
0,8mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,026" (0,65mm)
Antal positioner
26 (24 + 2 ström)
Basproduktens nummer
Stigning
0,014" (0,35mm)