BM24-20DP/2-0.35V(53)
DigiKeys produktnummer
H124924TR-ND - Remsa och spole (TR)
H124924CT-ND - Remsbit (CT)
H124924DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BM24-20DP/2-0.35V(53)
Beskrivning
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 (20 + 2 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BM24-20DP/2-0.35V(53) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
0,8mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,026" (0,65mm)
Antal positioner
22 (20 + 2 ström)
Basproduktens nummer
Stigning
0,014" (0,35mm)