BK22C07-4DP/2-0.4V(800)
DigiKeys produktnummer
26-BK22C07-4DP/2-0.4V(800)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-BK22C07-4DP/2-0.4V(800)CT-ND - Remsbit (CT)
26-BK22C07-4DP/2-0.4V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BK22C07-4DP/2-0.4V(800)
Beskrivning
PLUG, 4POS., 0.4MM PITCH, 15A
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 (4 + 2 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
0,7mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,024" (0,61mm)
Antal positioner
6 (4 + 2 ström)
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)