A3A-12DA-2SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10975-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A3A-12DA-2SV(71)
Beskrivning
CONN RCPT 12POS 0.079 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
12 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
A3A-12DA-2SV(71) Modeller
Isoleringshöjd
0,165" (4,20mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Honuttag
Sammankopplade stackhöjder
5,1mm, 6mm
Stil
Kort till kort eller kabel
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
200VAC
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
General Purpose, telekom
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)