M80-FE21068F2-0450L
DigiKeys produktnummer
952-M80-FE21068F2-0450L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M80-FE21068F2-0450L
Beskrivning
CBL ASSY 2MM 10POS FMALE TO WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till enskilda ledningstrådar 1,48' (450,00mm)
Kategori
Delning - anslutning
0,079" (2,00mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
1,48' (450,00mm)