M80-FC22005F2-0150F2
DigiKeys produktnummer
952-M80-FC22005F2-0150F2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M80-FC22005F2-0150F2
Beskrivning
CBL J-TEK F-F 20POS 150MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,079" (2,00mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")