M80-4000000FC-05-326-00-000
DigiKeys produktnummer
952-M80-4000000FC-05-326-00-000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M80-4000000FC-05-326-00-000
Beskrivning
5 POS. FEMALE SIL 14AWG CABLE CO
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5 lägen rektangulär Uttag Kontakt Lödmetall Guld 14 AWG
Kategori
Antal rader
1
Tillverkare
Harwin Inc.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Fästtyp
Skruvlås
Förpackning
Bulk
Kabelterminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Ledningstyp
Diskret
Kontaktdonstyp
Uttag
Ledningsdimension
14 AWG
Kontakttyp
Honuttag, ström
Egenskaper
Monteringsskruvar, polariserande nyckel
Antal positioner
5
Kontaktytbehandling
Guld
Stigning
0,157" (4,00mm)