M50-3030542
M50-3030542
Harwin’s Company Overview
M50-3030542
DigiKeys produktnummer
952-3577-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M50-3030542
Beskrivning
CONN RCPT 5POS 0.05 GOLD PCB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Genomgående hål Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
M50-3030542 Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Isolering, färg
Svart
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,173" (4,40mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktlängd - polstift
0,094" (2,40mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Kontakttyp
Honuttag
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Kort till kort
Sammankopplade stackhöjder
5,4mm, 6,08mm, 9,37mm
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1A