M300-MC10605M1-0300L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Harwin Inc.
I lager: 0
Datablad
6 Rektangulära kabelmonteringar Plugg till enskilda ledningstrådar 0,984' (300,00mm, 11,81")
Harwin’s Company Overview
M300-MC10605M1-0300L
DigiKeys produktnummer
952-4009-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M300-MC10605M1-0300L
Beskrivning
CBL ASS 3MM M 6POS DUAL 300MM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Längd
0,984' (300,00mm, 11,81")
Tillverkare
Harwin Inc.
Egenskaper
Polariserande nyckel, skruvlås
Serie
Färg
Vit, enkel
Förpackning
Påse
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Kabelterminering
Crimp
Kontaktdonstyp
Plugg till enskilda ledningstrådar
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
6
Kontaktyta, tjocklek
5,90µtum (0,150µm)
Antal rader
2
Basproduktens nummer
Delning - anslutning
0,118" (3,00mm)