G125-MW20300AAF9400
DigiKeys produktnummer
952-G125-MW20300AAF9400-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MW20300AAF9400
Beskrivning
1.25MM M/F ON 28AWG 300MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White 28AWG byglingstråd Sockel till stift Guld 11,8" (300,0mm)
Kategori
Ledningsdimension
28AWG
Tillverkare
Harwin Inc.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Färg
White
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
8,0µin (0,20µm)
Artikelstatus
Aktiv
Antal rader
1
Kontaktände
Sockel till stift
Antal ledare
1
Längd
11,8" (300,0mm)