G125-MC12605L4-0150L
G125-MC12605L4-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-MC12605L4-0150L
DigiKeys produktnummer
952-2797-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MC12605L4-0150L
Beskrivning
1.25MM M/L 26POS 26AWG 150MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 Rektangulära kabelmonteringar Plugg till enskilda ledningstrådar 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")