G125-MC11605M1-0300F1
G125-MC11605M1-0300F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11605M1-0300F1
DigiKeys produktnummer
952-4275-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MC11605M1-0300F1
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM M-F 300MM 16POS
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till plugg 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,984' (300,00mm, 11,81")