G125-MC11605L4-0300F
DigiKeys produktnummer
952-2787-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MC11605L4-0300F
Beskrivning
1.25MM M/F 16POS 26AWG 300MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till plugg 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,984' (300,00mm, 11,81")