G125-MC10605M1-0300F1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Harwin Inc.
I lager: 2 895
Datablad
MFR Recommended
Harwin Inc.
I lager: 376
Datablad
6 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till plugg 0,984' (300,00mm, 11,81")
Harwin’s Company Overview
G125-MC10605M1-0300F1
DigiKeys produktnummer
G125-MC10605M1-0300F1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MC10605M1-0300F1
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM M-F 300MM 6POS
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Längd
0,984' (300,00mm, 11,81")