G125-MC10605M1-0150F1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Harwin Inc.
I lager: 2 895
Datablad
MFR Recommended
Harwin Inc.
I lager: 376
Datablad
I lager: 28
I lager: 70
6 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till plugg 0,492' (150,00mm, 5,91")
G125-MC10605M1-0150F1
G125-MC10605M1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC10605M1-0150F1
DigiKeys produktnummer
952-4258-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MC10605M1-0150F1
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 6POS
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")