G125-MC10605L4-0150M
DigiKeys produktnummer
G125-MC10605L4-0150M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-MC10605L4-0150M
Beskrivning
1.25MM M/M 6POS 26AWG 150MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kabelmonteringar Stickdon till stickdon 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")