G125-FV12005F1P
G125-FV12005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FV12005F1P
DigiKeys produktnummer
952-3664-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FV12005F1P
Beskrivning
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD PCB
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positioner Uttag Kontakt 0,049" (1,25mm) Genomgående hål Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-FV12005F1P Modeller
Kategori
Fästtyp
Skruvlås
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Förpackning
Band (byggindustri)
Isolering, färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,207" (5,25mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Kontakttyp
Honuttag
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Kort till kort eller kabel
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Antal positioner
Egenskaper
Monteringsskruvar, plocka och placera, polariserande nyckel
Antal inlästa positioner
Alla
Strömklassning (Ampere)
2A
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
Automotive, General Purpose
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA4T), nylon 4T, glasfylld, halogenfri
Radmellanrum - hopkoppling
0,049" (1,25mm)