G125-FS13405F1R
DigiKeys produktnummer
G125-FS13405F1R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FS13405F1R
Beskrivning
CONN RECPT VERT SMT 34POS
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
34 Positioner Uttag Kontakt 0,049" (1,25mm) Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-FS13405F1R Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Tillv.
Isolering, färg
Grön
Serie
Isoleringshöjd
0,207" (5,25mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Kontakttyp
Honuttag
Sammankopplade stackhöjder
7,33mm, 7,4mm
Stil
Kort till kort eller kabel
Egenskaper
Monteringsskruvar, plocka och placera, polariserande nyckel
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
2A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
450V
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
General Purpose
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA4T), nylon 4T, glasfylld, halogenfri
Radmellanrum - hopkoppling
0,049" (1,25mm)