G125-FC32605L0-0450L
DigiKeys produktnummer
G125-FC32605L0-0450L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC32605L0-0450L
Beskrivning
1.25MM F/L 26POS 30AWG 450MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till enskilda ledningstrådar 1,48' (450,00mm)
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
1,48' (450,00mm)