G125-FC10605F1-0450L
G125-FC10605F1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC10605F1-0450L
DigiKeys produktnummer
952-4226-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC10605F1-0450L
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 6POS
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till enskilda ledningstrådar 1,48' (450,00mm)
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
1,48' (450,00mm)