G125-FC10605F1-0150L
G125-FC10605F1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC10605F1-0150L
DigiKeys produktnummer
952-4225-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC10605F1-0150L
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 6POS
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till enskilda ledningstrådar 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")