G125-32496M1-01-08-01
DigiKeys produktnummer
952-G125-32496M1-01-08-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-32496M1-01-08-01
Beskrivning
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 (8 + 2 ström) Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Grön 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-32496M1-01-08-01 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,049" (1,25mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Skruvlås
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grön
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Gängade insatser, polariserande nyckel
Kontakttyp
Stift
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA4T), nylon 4T, glasfylld, halogenfri
Antal positioner
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Stigning
0,049" (1,25mm)