G125-2249600-01-08-01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Harwin Inc.
I lager: 44
Datablad
10 (8 + 2 ström) Rektangulära kontakter - höljen Uttag Grön 0,049" (1,25mm)
Harwin Gecko-MT Mixed-Layout Connectors | Digi-Key Daily
Gecko-MT Mixed Layout Connector | Datasheet Preview
G125-2249600-01-08-01
DigiKeys produktnummer
952-G125-2249600-01-08-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-2249600-01-08-01
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-2249600-01-08-01 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,049" (1,25mm)
Fästtyp
Skruvlås
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grön
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Anslutningsfläns, polariserande nyckel
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Stigning
0,049" (1,25mm)