V130LA20B
DigiKeys produktnummer
2156-V130LA20B-ND
Tillverkare
Harris Corporation
Tillverkarens produktnummer
V130LA20B
Beskrivning
VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
205 V 6.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 20mm
Kategori
Varistorspänning (max)
220 V
Tillverkare
Harris Corporation
Ström - stötpuls
6.5 kA
Serie
Energi
70J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1.9 pF @ 1 MHz
Max AC-spänning
130 V
Arbetstemperatur
-55°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
175 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
190 V
Inkapsling/låda
Skiva 20mm
Varistorspänning (typisk)
205 V