PF11000T12LG230
DigiKeys produktnummer
PF11000T12LG230-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PF11000T12LG230
Beskrivning
FAN EXHAUST 230V 11W LT GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, AC, Kvadrat, 11 CFM L 4,29" x B 4,29" x H 2,60" (109,0 x 109,0 x 66,0mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PF11000T12LG230 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Spänning - ingång
230VAC
Tillverkare
Hammond Manufacturing
Specifikationer
Fläkt, AC, Kvadrat, 11 CFM
Serie
Storlek/dimension
L 4,29" x B 4,29" x H 2,60" (109,0 x 109,0 x 66,0mm)
Förpackning
Box
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
1,5 lbs (680,4 g)
Typ
Fläkt
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Fabrikslager: 27
Kontrollera leveranstid
Box
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 1 886,47000kr 1 886,47
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
FAN EXHAUST 230V 11W BLACK