DNFF120LG115
DigiKeys produktnummer
DNFF120LG115-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DNFF120LG115
Beskrivning
FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, AC, Kvadrat, 105 CFM L 5,91" x B 5,91" x H 2,41" (150,1 x 150,1 x 61,2mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DNFF120LG115 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Spänning - ingång
115VAC
Tillverkare
Hammond Manufacturing
Specifikationer
Fläkt, AC, Kvadrat, 105 CFM
Serie
Storlek/dimension
L 5,91" x B 5,91" x H 2,41" (150,1 x 150,1 x 61,2mm)
Förpackning
Box
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
2 lbs (907,2 g)
Typ
Fläkt
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 4
Fabrikslager: 25
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Box
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 808,76000kr 808,76
10kr 644,36500kr 6 443,65
25kr 585,58640kr 14 639,66
50kr 560,52320kr 28 026,16
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
FAN KIT 120MM BLACK 115VAC 5PCS
I lager: 9
FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC
I lager: 0
FAN KIT 120MM GRAY 115VAC 5PCS