1591XXTSFLBK
1591XXTSFLBK
1591XXTSFLBK
DigiKeys produktnummer
HM1548-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1591XXTSFLBK
Beskrivning
BOX PLASTIC BLK 4.85"L X 3.28"W
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Box ABS Svart Hölje inkluderas L 4,853" x B 3,278" (123,27 x 83,26mm) X 2,392" (60,76mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1591XXTSFLBK Modeller
Kategori
Design
Hölje inkluderas
Tillv.
Material
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Påse
Tjocklek
0,079" (2,01mm)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Monteringsfläns, kretskortstöd
Behållartyp
Box
Klassificeringar
Storlek/dimension
L 4,853" x B 3,278" (123,27 x 83,26mm)
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Höjd
2,392" (60,76mm)
Vikt
0,23 lb (104,33 g)
Yta (L x B)
15,9in² (103cm²)