1590Z160BK
1590Z160BK
1590Z160BK
DigiKeys produktnummer
HM3829-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1590Z160BK
Beskrivning
BOX ALUM BLACK 6.3"L X 6.3"W
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Box Tjock vägg av aluminium Svart Hölje inkluderas L 6,299" x B 6,299" (160,00 x 160,00mm) X 3,573" (90,75mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1590Z160BK Modeller
Kategori
Design
Hölje inkluderas
Tillv.
Material
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Tjocklek
0,080" (2,03mm)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Vattentät
Behållartyp
Box
Klassificeringar
Storlek/dimension
L 6,299" x B 6,299" (160,00 x 160,00mm)
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Höjd
3,573" (90,75mm)
Vikt
4,7 lbs (2,1 kg)
Yta (L x B)
39,7in² (256cm²)