1584C15S20
DigiKeys produktnummer
1584C15S20-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1584C15S20
Beskrivning
CRD 12AWG NEMA5-20P - CBL 15.50'
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15,50' (4,72m) Strömsladd Svart NEMA 5-20P till Kabel SJT
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1584C15S20 Modeller
Kategori
Antal ledare
3
Tillverkare
Hammond Manufacturing
Sladdtyp
SJT
Serie
Ledningsdimension
12 AWG
Förpackning
Påse
Längd
15,50' (4,72m)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Stil
Hanstift (blad) till ledningar
Spänningsvärde
125VAC
1:a kontaktdonet
NEMA 5-20P
Strömklassning (Ampere)
20A