1455J1201BK
1455J1201BK
1455J1201BK
DigiKeys produktnummer
HM1719-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1455J1201BK
Beskrivning
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Box Aluminium Svart Ändpanel(er) L 4,724" x B 3,071" (120,00 x 78,00mm) X 1,063" (27,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1455J1201BK Modeller
Kategori
Design
Ändpanel(er)
Tillv.
Material
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Påse
Tjocklek
0,060" (1,52mm)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kortguider
Behållartyp
Box
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Storlek/dimension
L 4,724" x B 3,071" (120,00 x 78,00mm)
Vikt
0,38 lb (172,37 g)
Höjd
1,063" (27,00mm)
Basproduktens nummer
Yta (L x B)
14,5in² (94cm²)