1418N4S16E10
DigiKeys produktnummer
1418N4S16E10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1418N4S16E10
Beskrivning
BOX S STL NATURAL 24"L X 20"W
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Box Metall, rostfritt stål Natural Fällbar lucka, lock L 24,000" x B 20,000" (609,60 x 508,00mm) X 10,000" (254,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1418N4S16E10 Modeller
Kategori
Design
Fällbar lucka, lock
Tillv.
Material
Serie
Färg
Natural
Förpackning
Box
Tjocklek
14 mätare
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Interna paneler, monteringsfläns
Behållartyp
Box
Klassificeringar
Storlek/dimension
L 24,000" x B 20,000" (609,60 x 508,00mm)
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Höjd
10,000" (254,00mm)
Vikt
66 lbs (29,9 kg)
Yta (L x B)
480in² (3097cm²)