1418N4S16B8
DigiKeys produktnummer
1418N4S16B8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1418N4S16B8
Beskrivning
BOX S STL NATURAL 16"L X 12"W
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Box Metall, rostfritt stål Natural Fällbar lucka, lock L 16,000" x B 12,000" (406,40 x 304,80mm) X 8,000" (203,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1418N4S16B8 Modeller
Kategori
Design
Fällbar lucka, lock
Tillv.
Material
Serie
Färg
Natural
Förpackning
Box
Tjocklek
14 mätare
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Interna paneler, monteringsfläns
Behållartyp
Box
Klassificeringar
Storlek/dimension
L 16,000" x B 12,000" (406,40 x 304,80mm)
Leveransinfo
Levereras från DigiKey
Höjd
8,000" (203,20mm)
Vikt
32 lbs (14,5 kg)
Yta (L x B)
192in² (1239cm²)