WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
DigiKeys produktnummer
1939-1863-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20V 18 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WR9QZ900LCP-N(R6B) Modeller
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
GlobTek, Inc.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
72" (1,83m)
Ingångstyp
Flerbladig (säljs separat)
Ingångsanslutning
Flerbladig (säljs separat)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,91" x B 1,71" x H 1,34" (74,0 x 43,5 x 34,0mm)
Spänning - utspänning
20V
Godkännande myndighet
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Ström - utgång (max)
900mA
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
18 W
Basproduktens nummer
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)