TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
DigiKeys produktnummer
1939-1272-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR9CI1670LCP-N(R6B)
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Detaljerad beskrivning
24V 40 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
EDA-/CAD-modeller
TR9CI1670LCP-N(R6B) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Sladdlängd
48,4" (1,23 m)
Storlek/dimension
L 4,37" x B 2,05" x H 1,27" (111,0 x 52,0 x 32,3mm)
Spänning - utspänning
24V
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Ström - utgång (max)
1,67A
Standardnummer
Effekt (Watt)
40 W