TR9CE7080YL4SIMR6LPS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GlobTek, Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GlobTek, Inc.
I lager: 0
Datablad
TT Electronics/Power Partners Inc.
I lager: 36
I lager: 10
XP Power
I lager: 877
XP Power
I lager: 146
Bilden för TR9CE7080YL4SIMR6LPS är inte tillgänglig
TR9CE7080YL4SIMR6LPS
DigiKeys produktnummer
1939-TR9CE7080YL4SIMR6LPS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR9CE7080YL4SIMR6LPS
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 85 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
EDA-/CAD-modeller
TR9CE7080YL4SIMR6LPS Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
85 W
Tillverkare
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Serie
Tillämpningar
Hushållsapparater, ITE (kommersiell), medicin
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-50°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 5,88" x B 2,47" x H 1,34" (149,3 x 62,8 x 34,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Ström - utgång (max)
7,08A