TR9CE13330S15KS20IMCFR6B
DigiKeys produktnummer
1939-TR9CE13330S15KS20IMCFR6B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR9CE13330S15KS20IMCFR6B
Beskrivning
160W 12V 13.33A DESKTOP POWER