RR9LD3333T00NAIMR6B
RR9LD3333T00NAIMR6B
RR9LD3333T00NAIMR6B
DigiKeys produktnummer
1939-RR9LD3333T00NAIMR6B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RR9LD3333T00NAIMR6B
Beskrivning
AC/DC DSKTP/WALL MT ADAPT 9V 30W
Detaljerad beskrivning
9V 30 W AC/DC Extern Desktop, Wall Mount (Class I) Adapter Sladd (säljs separat), flerbladig (ett blad) Ingång
EDA-/CAD-modeller
RR9LD3333T00NAIMR6B Modeller
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillämpningar
Hushållsapparater, ITE (kommersiell), medicin
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Utgångskontakt
Centerstiftkontakt, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Form
Desktop, Wall Mount (Class I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C6, multi-blad (ett blad ingår)
Ingångstyp
Sladd (säljs separat), flerbladig (ett blad)
Storlek/dimension
L 4,00" x B 1,83" x H 1,50" (101,7 x 46,5 x 38,2mm)
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Spänning - utspänning
9V
Standardnummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Ström - utgång (max)
3,33A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
30 W