RR9KE5410T00-IMR6B
RR9KE5410T00-IMR6B
DigiKeys produktnummer
1939-RR9KE5410T00-IMR6B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RR9KE5410T00-IMR6B
Beskrivning
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 12V 65W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 65 W AC/DC Extern Stationär dator, väggfäste (klass II) Adapter Strömsladd, flerbladig (säljs separat) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RR9KE5410T00-IMR6B Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
65 W
Tillverkare
GlobTek, Inc.
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Centerstiftkontakt, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Form
Stationär dator, väggfäste (klass II)
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Ingångstyp
Strömsladd, flerbladig (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C8, Multi-Blade (Sold Separately)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 4,63" x B 2,11" x H 1,44" (117,5 x 53,5 x 36,6mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
BSMI, CB, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Ström - utgång (max)
5,41A